MATRACE HAKEN - ČESKÉ MATRACE AKCE 1+1 ZDARMA

Nevíte, jakou matraci vybrat? S výběrem matrace začněte třeba zde - nejprodávanější kvalitní české matrace v akci:

Nechcete ztrácet čas hledáním v džungli interentu a přesto Vám záleží na tom, abyste vybrali tu správnou matraci pro Vás? Rádi Vám poradíme! Přijďte k nám do specializované prodejny matrací a postelí v libereckém kraji. Vždyť prodejna Matrace a postele Haken je jen kousek od Turnova, v srdci Českého ráje.

Jaká je nejprodávanější kvalitní česká matrace s paměťovou pěnou?

Takových matrací je víc.  Nejvíce se prodávají tyto - tvrdá paměťová matrace a středně tvrdá paměťová matrace:

Nejtužší a nejoblíbenější tvrdá matrace s paměťovou pěnou je matrace Lenox. Matrace s výškou 27 cm (reálně 28 cm) je vyrobena z tuhých, super prodyšných a extrémně odolných studených pěn s výhodou komfortní paměťové pěny. Ve své kategorii patří k nejtužším. Špičkový výrobek bez jediné reklamace. K vyzkoušení u nás na prodejně na Všeni.

A matrace s vyšší střední tuhostí a paměťovou pěnou? Ano, i zde je výběr dosti jednoduchý. Matrace Super Fox - nejoblíbenější paměťová matrace navíc se studenou pěnou, zónovým sendvičovým jádrem, výbornou cenou, pohodlím a širokou možností výběru výšky matrace - snadno si tak uzpůsobíte správnou výšku spaní. Mezi nejoblíbenější výškové varianty této paměťové matrace se studenou pěnou patří Super Fox 24, 20, 28 cm. Vévodí provedení Classic, s nímž získáte větší paměťový efekt, omezení protitlaku na tělo při ležení a stručně - více pohodlí. Až budete vybírat výšku u matrace Super Fox, pak myslete na to, že nejvyšší varianta Super Fox 28 má 5 cm paměťové vrstvy, kdežto naopak nejnižší varianta 18 cm má jen 3 cm. Výšky Super Fox 20, 22, 24 a 26 pak mají shodnou výšku paměťové pěny, a sice 4 cm - to je zlatá střední cesta, která vyhoví nejširšímu spektru spáčů.

Tuhá, pružná, kvalitní a vzdušná matrace?

Jednoznačně matrace ze studené pěny - matrace Arnica. Matrace, která má nelepený spoj, za 6 let prodeje bez jedné jediné reklamace. Jádro - díky tomu, že má nelepený zámkový spoj - snadno rozevřete a provětráte. Prodyšný potah s přírodními vlákny zvyšuje také cirkulaci vzduchu. Pro milovníky tužších pružných matrací, kteří se za žádnou cenu nechtějí potit více, než musí. Matrace nabízíme jak v akci 1+1 zdarma, tak také jako 1 ks se slevou 50% z ceny - to když potřebujete jen jednu matraci do postele. Vyzkoušejte si u Matrace Haken na Všeni.

Latexové matrace - jaké jsou?

Jedním slovem - vynikající. Říká se, že kdo jednou spal na latexu, vždycky spal na latexu. Latexová matrace se vyrábí jinak, než matrace pěnové nebo pružinové. Latexová matrace (ta pravá, která je vyrobena z 1 kusu latexu) se lije do formy dle daného rozměru a tam zraje. Latex má různý poměr přírodních a syntetických materiálů (vždy je ale s certifikátem zdravotní nezávadnosti) a různý objem a tuhost. Latexové matrace jsou jediné, které se na sto procent hodí na polohovatelné rošty - dokonale kopírují rošt (a samozřejmě i Vaše tělo). Mýtus, že jsou latexové matrace příliš měkké, hoďte za hlavu a přijďte s vyzkoušet druhou nejtužší variantu latexové matrace LATEX H20 se 7- anatomickými zónami a antibakteriálním a protiroztočovým potahem s přírodními vlákny. A kdo chce echt měkký latex - tomu vyhovíme také. Dále je v nabíce široká paleta matrací, u nichž je latex použit jako funkční vrstva (a kombinují se výhody dalších materiálů - například paměťové pěny), což je třeba matrace Tropico Alpine Blue Air. Prodyšná, pohodlná, ale pěkně tuhá matrace.

Pružinové matrace - mají smysl?

To sakra, že ano. Pokud tedy vyloučíme klasické pružinové matrace systému bonell (kdy péruje celá plocha matrace a o žádných ortopedických vlastnostech nemůže být řeč). Volíme tedy zásadně taštičkové (nebo chcete-li taškové - pocket) matrace, u nichž reaguje každá pružinka samostatně. Kopírování těla je dokonalé a při správně zvolené tuhosti pružinového jádra a čalounických pěnových nebo latexových vrstev i podpora těla a životnost celé matrace. Velkou výhodou těchto matrací je jejich vzdušnost. Pružinové matrace jsou nenáročné na podklad - spokojí se i s pevnou deskou. V posteli by mezi laťkami nebo lamelami neměl být větší rozestup než 4 cm, aby nedocházelo zatížením matrace k "prolézání" pružin mezi latě. U kvalitních pružinových matrací s dostatečně tlustými vrstvami pěn však ani toto není problém. Přijďte si lehnout, zeptat se, vzít si leták, ať máte o čem doma přemýšlet.

Matrace s nejlepším poměrem cena a užitná hodnota? Spirit.

Spirit. Spánek, který má duši. Vynikající české matrace z evropských materiálů (ČR, EU - Německo, Rakousko, Belgie). Nabízejí výběr toho nejlepšího - jsou to české matrace s latexem, paměťovou pěnou, multi taštičkovými pružinami nebo hybridními a gelovými pěnami. Na výběr je několik typů matrací Spirit Superior, z nichž si vybere skutečně každý. Pokud chcete to nejlepší, co vzniká pro kvalitní spánek v naší České republice, sáhněte po matracích Spirit Superior.

Vyberte si z nabídky českých matrací z nejlepších materiálů, které poskytují prvotřídní spánkové pohodlí a dlouhou životnost, díky nejmodernějším materiálům a technologiím - například SpineProtector (ochrana páteře při různých polohách těla při spánku). Vybere si každý - samozřejmě k vyzkoušení na prodejně Matrace Haken Všeň. Dáme Vám tip - nejprodávanější matrace Spirit je matrace Spirit Superior Latex. Pokud z nějakého důvodu nechcete matraci s paměťovou pěnou, nebo se opravdu hodně potíte a potřebujete výrazně pocení omezit a přesto nechcete ani trošku slevit z pohodlí, špičkových ortopedických vlastností, velké výšky matrace a dlouhé životnosti, pak volte matraci Spirit Superior Triumph. Je to matrace s hybridní pěnou (ta přináší stejné pohodlí jako paměťová pěna, ale s tím, že nabízí zároveň nejvyšší možnou prodyšnost a tím i delší hygienickou životnost matrace. Samozřejmě také k vyzkoušení u nás na prodejně. Přijďte si lehnout na matrace s plnou zárukou 8 let!

Matrace z paměťové pěny Curem. Dokonalé odlehčení těla, spánek s tělem ve stavu bez tíže.

Dokonalé odlehčení těla Vám poskytnou pouze paměťové matrace Curem, vyrobené ze speciální paměťové pěny Curemfoam velmi vysokého objemu s dokonalým odlehčujícím efektem. Pěna vydrží takřka vše, paměťový efekt je masivní, ale nikdy se v matraci nepropadnete víc, než jen tolik, abyste dosáhli dokonalého odlehčení (to je právě to kouzlo velké objemové hmotnosti a zvláštnosti pěny Curem foam). Matrace Curem Vaše tělo dokonale obejmou a odlehčí. Vynikající je podepření páteře ve všech spánkových polohách - zejména na boku a na zádech - a pomohou Vám zregenerovat stresem i fyzickou námahou znavené tělo i mysl. Získejte luxusní paměťové matrace Curem v akci 1+1 zdarma s dopravou zdarma po celé ČR! K vyzkoušení na prodejně matrací na Všeni. Rošiřujeme nabídku matrací Curem - pro Vaše pohodlí a jistotu při výběru.

Matrace, které je těžko sehnat - poddajnější, měkčí, které Vás podepřou a dost vydrží?

Snadná pomoc. Takové jsou matrace Spirit Superior Cloud nebo matrace Curem C4500 a matrace Curem C7000 XD. Neopomeňte také měkčí latexové matrace, jakými jsou třeba matrace Klára Tropico ze 100% latexu.